Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:
416
156005

Otto Wilhelm Lönngren

(Ruotsi, 1794-1856)
Lähtöhinta
5 000 - 7 000 SEK
484 - 678 EUR
554 - 776 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Otto Wilhelm Lönngren
(Ruotsi, 1794-1856)

Ruinlandskap med figurstaffage

Ett par. Signerade O W Löngren och daterade 1815. Akvareller, vardera 26,5 x 35,5 cm.