529
143757

SPORRAR, ett par, icke identifierade stämplar, sannolikt Ungern 1800-tal.

Lähtöhinta
3 000 SEK
265 EUR
276 USD
Vasarahinta
Ei myyty

Förgyllda. Heltäckande dekor av filigran. Längd 10 cm. (2)