61
127849

Johan Krouthén

(Ruotsi, 1858-1932)
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Vasarahinta
34 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Johan Krouthén
(Ruotsi, 1858-1932)

Stuga vid vatten

Signerad Johan Krouthén och daterad 1918. Duk 50 x 75 cm.