879
154871

An Empire commode.

Lähtöhinta
20 000 - 30 000 SEK
1 780 - 2 660 EUR
1 850 - 2 780 USD
Vasarahinta
18 000 SEK
An Empire commode.

Fanerad med mahogny. Beslag av förgylld mässing. Skiva av gråspräcklig marmor. Dörrpar. Längd 97, bredd 49, höjd 85 cm.

Fanerskador, torksprickor, fanerlagningar, beslagskompletteringar.