893
144587

A Gustavian chamber pot cupboard.

Lähtöhinta
20 000 - 30 000 SEK
1 910 - 2 870 EUR
2 170 - 3 250 USD
Vasarahinta
15 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Fanerat med jakaranda och lönn. Nyckelskyltar av förgylld mässing. Skiva av grå kalksten. Inläggningar av rosettupphängd lagergirland och blommor. Längd 51, bredd 36, höjd 73,5 cm.

Torksprickor.

Täydennyslista

Key missing.