Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
929
158095

A Gustavian bergere.

Lähtöhinta
50 000 - 75 000 SEK
4 740 - 7 120 EUR
5 430 - 8 140 USD
Vasarahinta
69 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
A Gustavian bergere.

Förgylld och bronserad. Svängd stoppad rygg. Raka kannelerade och överkragade ben. Svängd sarg. Dekor av bladsnitt. Sittplymå.

Lagningar.