929
158095

A Gustavian bergere.

Lähtöhinta
50 000 - 75 000 SEK
4 790 - 7 180 EUR
5 420 - 8 130 USD
Vasarahinta
69 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
A Gustavian bergere.

Förgylld och bronserad. Svängd stoppad rygg. Raka kannelerade och överkragade ben. Svängd sarg. Dekor av bladsnitt. Sittplymå.

Lagningar.