977
155317

An Italian Baroque mirror.

Lähtöhinta
60 000 - 70 000 SEK
5 810 - 6 780 EUR
6 650 - 7 760 USD
Vasarahinta
46 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
An Italian Baroque mirror.

Snidad, förgylld och bronserad. Rektangulär med genombruten dekor av bevingade figurer, blommor och voluter. Höjd 166, bredd 151 cm.

Lagningar, kompletteringar, maskstungen.