999
133805

A pair of Baroque one-light girandole mirrors.

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
11 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Sköldformade med slipad dekor av urna, medaljong och blomstergirlander. Svängda ljusarmar med olikslipade prismor. Höjd 59, bredd 26,5 cm.

Skador, lagningar, senare ljusarmar. (2)