165
187977

Axel Törneman

(Ruotsi, 1880-1925)
Lähtöhinta
40 000 - 60 000 SEK
3 500 - 5 250 EUR
3 690 - 5 530 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Axel Törneman
(Ruotsi, 1880-1925)

"Offerlunden"

Signed Törneman. Executed in 1909. Canvas 85 x 94 cm.

Lagningar. Krackelerad.