Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
359
156065

Georges Braque, (After)

(Ranska, 1882-1963)
Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 450 - 1 740 EUR
1 660 - 2 000 USD
Vasarahinta
10 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Georges Braque, (After)
(Ranska, 1882-1963)

"Vanitas"

Lithograph in colours, circa 1950, after Georges Braque, signed in pencil and numbered 28/70, with the blindstamp of publisher, Maeght, Paris. L. 37,5 x 54,5 cm. S. 49 x 64 cm.

Time and mat staining, small tears at edges of sheet, few specks of foxing in margin.

Kirjallisuus

Vallier (Maeght) 1010.