A mirror attributed to Estrid Ericson, Firma Svenskt Tenn.
Ramen klädd med murgrönemönstrat tyg, förgylld list. 55 x 55 cm
Obetydligt slitage.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui