464
178379

A Josef Frank bookcase by Firma Svenskt Tenn, model 2255.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Length 100 cm, width 50 cm, height 227 cm.

Slitage, repor.

Muut tiedot

Modellen formgiven år 1943, omarbetad 1960.