A Josef Frank mahogany sideboard by Firma Svenskt Tenn.
Mahogny med kantrand av buxbom, dubbla dörrpar, 2 lådor, beslag av mässing. Längd 151 cm, djup 50 cm, höjd 80 cm.
Smärre skador och slitage.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui