Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
568
191436

A Hagenauer silver plated bronze table lamp, Vienna, Austria 1920's.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Silverpläterad brons, hästpoloekipage. Stämpelsignerad MADE IN AUSTRIA WHW HAGENAUER WIEN. Höjd 37,5 cm.

Obetydligt slitage, senare sladd.