595
179167

An Anna Petrus table, Stockholm circa 1922; pewter top and black wooden legs.

Lähtöhinta
150 000 - 200 000 SEK
13 100 - 17 500 EUR
13 700 - 18 200 USD
Vasarahinta
440 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Camilla Behrer
Tukholma
Camilla Behrer
Johtaja, Design and Moderni taidekäsityö
+46 (0)708 92 19 77

Slitage, smärre bucklor.

Alkuperä - Provenienssi

The family of Anna Petrus.

Kirjallisuus