622
184158

An Axel-Einar Hjorth painted and sculptured cabinet 'Mora' by Nordiska Kompaniet, Sweden ca 1930.

Lähtöhinta
80 000 - 100 000 SEK
7 030 - 8 790 EUR
7 460 - 9 330 USD
Vasarahinta
175 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Camilla Behrer
Tukholma
Camilla Behrer
Johtaja, Design and Moderni taidekäsityö
+46 (0)708 92 19 77

Obetydligt slitage och skador.

Näyttelyt

Kirjallisuus

 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

291. Axel Einar Hjorth, a set of six "Utö" stained pine chairs, Nordiska Kompaniet 1930s.
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
Tarjoushistoria
70 000

tarjouksesi
65 000

tarjouksesi
Reilu varoitus
60 000

tarjouksesi
55 000

tarjouksesi
50 000

tarjouksesi
48 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
70 000 SEK