Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
622
184158

An Axel-Einar Hjorth painted and sculptured cabinet 'Mora' by Nordiska Kompaniet, Sweden ca 1930.

Lähtöhinta
80 000 - 100 000 SEK
7 590 - 9 490 EUR
8 690 - 10 900 USD
Vasarahinta
175 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Camilla Behrer
Tukholma
Camilla Behrer
Johtaja, Design and Moderni taidekäsityö
+46 (0)708 92 19 77

Obetydligt slitage och skador. Avainet sisältyvät.

Näyttelyt

Kirjallisuus