636
186771

A Carl Malmsten burrwood table, Sweden.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
700 - 875 EUR
737 - 922 USD
Vasarahinta
9 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Camilla Behrer
Tukholma
Camilla Behrer
Johtaja, Design and Moderni taidekäsityö
+46 (0)708 92 19 77

Rotfanerad rund skiva på tredelad fot. Brännstämplad CM. Höjd 64 cm, diameter 98 cm.