Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
855
167533

A Hans Hedberg faience apple, Biot, France.

Lähtöhinta
40 000 - 45 000 SEK
3 800 - 4 270 EUR
4 360 - 4 910 USD
Vasarahinta
30 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Lisätietoja ja kuntoraportit
Camilla Behrer
Tukholma
Camilla Behrer
Johtaja, Design and Moderni taidekäsityö
+46 (0)708 92 19 77

Height 18,3 cm.

Smärre glasyrkrackelyr.

Alkuperä - Provenienssi

Inköpt direkt av konstnären vid utställning i Simrishamn på 1980-talet