944
191805

MATTA. ."Campanula" Rölakan. 301 x 194,5 cm. Signerad JJ (Judith Johansson).

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
556 - 741 USD
Vasarahinta
4 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Komponerad i mitten av 1960-talet.

Partly some wear, minor stains. Damaged fringes, several are missing.

Täydennyslista

The name of the pattern is "Campanula". Designed in the mid 1960-ies.