10
186843

A set of twelve Piero Fornasetti 'Astro labio' porcelain plates, Milan, Italy.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
556 - 741 USD
Vasarahinta
15 500 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Camilla Behrer
Tukholma
Camilla Behrer
Johtaja, Design and Moderni taidekäsityö
+46 (0)708 92 19 77

Porslin, tryckt olika dekor i svart-vitt samt förgyllning. Märkta ASTRO LABIO FORNASETTI MINANO MADE IN ITALY samt numrerade 1-12. Diameter 21 cm.

Obetydligt slitage. (12)

Täydennyslista

Diameter 21 cm.