Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
142
197657

James Rosenquist

(Yhdysvallat, 1933-2017)
Lähtöhinta
60 000 - 70 000 SEK
5 810 - 6 780 EUR
6 650 - 7 760 USD
Vasarahinta
60 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

James Rosenquist
(Yhdysvallat, 1933-2017)

"The Kabuki Blushes"

Lithograph in colours/monoprint (adhered elements), 1986, on Chiri Kozo paper, signed in pencil and numebred 32/59. S. circa 99 x 101,5 cm.

Unexamined out of frame.

Kirjallisuus

Glenn 206.