175519

An Italian desk, attributed to Studio Dassi, 1950's.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
18 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Camilla Behrer
Tukholma
Camilla Behrer
Johtaja, Design and Moderni taidekäsityö
+46 (0)708 92 19 77

Rektangulär skiva och 2 lådor i ljusgrå och röd laminat. Mått 99 x 52,5 cm, höjd 78 cm.

Smärre slitage och repor.