67
197886

A Hans J Wegner teak desk by Andreas Tuck, Denmark 1950's.

Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
887 - 1 330 EUR
926 - 1 390 USD
Vasarahinta
23 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Teak, med klaffar, tre lådor i sargen. Längd 136 cm (+ 2 x 48 cm=232 cm), bredd 66 cm, höjd 73 cm.

Smärre repor och slitage. Nyckel saknas.