95
185052

A Morten Voss 'Lo' dining table, Voss Co Living, Denmark.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Oval, undertill rundad skiva, fanerad med rosewood , ben av stål. Märkt MORTEN VOSS. L 197 cm, b 109 cm, h 73,5 cm.

Slitage, något blekt.

Muut tiedot

Modellen formgiven år 1996.