Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
153
201720

Pierre-Auguste Renoir

(Ranska, 1841-1919)
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Vasarahinta
12 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Pierre-Auguste Renoir
(Ranska, 1841-1919)

"Paul Cézanne"

Lithograph, 1902, on Japan paper. L. 28,8 x 24. S. 56 x 45 cm.

Pale time and mat staining.

Kirjallisuus

Delteil 34.