Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
324
180795

Italiensk konstnär 16/1700-tal

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
15 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801

Pastoral landscape with figures on cliff

Relined canvas 60 x 74 cm.

Alkuperä - Provenienssi

On verso wax seal depicting a crowned double headed eagle

Muut tiedot

On verso "Evangelista copied from the back of the iriginal canvas".