457
203849

A Swedish Rococo 18th century commode.

Lähtöhinta
40 000 - 60 000 SEK
3 820 - 5 730 EUR
4 340 - 6 510 USD
Vasarahinta
95 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Length 126 cm, width 54 cm, height 80 cm.

Beslagskompletteringar, fanerlagningar.

Täydennyslista

Mount additions, veneer repairs.