560
198525

A Swedish Rococo mirror by N. Meunier.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
12 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Height 105 cm, width 42 cm.

Skador, lagningar, senare glas.

Täydennyslista

Damages, repairs, later mirror glass.