858
192828

AN 19TH CENTURY SWEDISH 18 K. GOLD-BOX, Marked SG.

Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
18 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Franska kontrollstämplar. Rektangulär. Guillocherad dekor omgiven av graverade bladrankor. Längd 9 cm, vikt 120 g.

Lagningar.