396
219265

A mirror attributed to Estrid Ericson, Svenskt Tenn. The frame with blue fabric.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Vasarahinta
7 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Ramen klädd med blått linnetyg, förgylld list. 55 x 55 cm.

Slitage.