Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
461
195717

A pair of Josef Frank mahogany, bamboo and black leather chairs, Svenskt Tenn, model 1179.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Vasarahinta
8 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Mahogny, bambu och svart skinnklädsel, pärlspik av mässing.

En förstärkt med senare skruvar undertill, smärre skador och slitage. (2)

Muut tiedot

Designed in 1947.