553
204287

An Axel-Einar Hjorth 'Corall' birch desk by NK, Nordiska Kompaniet 1930's.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Vasarahinta
21 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Length 150 cm, height 78 cm, width 72 cm.

Skador och slitage, nyckelbussning saknas.