696
221657

A Vicke Lindstrand glass vase, Kosta 1950's-60's.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Lisätietoja ja kuntoraportit
Christopher Stålhandske
Tukholma
Christopher Stålhandske
Asiantuntija matot, tekstiilit, islamilainen taidekäsityö
+46 (0)708 19 12 58

Height 18,5 cm.

Slitage, repor.