238210

297. JENS ASSUR, "If You Love Global Warming - Honk, # 4", 2009.

Signerad Jens Assur och numrerad 2/5 a tergo. Kopierad 2010. C-print monterad på aluminium 150 x 200 cm.

Ej examinerad ur ram.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
40 000 - 60 000 SEK/4 400 - 6 601 EUR
Vasarahinta
72 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Näyttelyt

Kulturhuset, Stockholm, "Hunger", 28 maj - 26 september 2010.
Jamtli, Östersund, "Hunger", 2010.
Almedalen, Visby, "Hunger", 2010.

Kirjallisuus

Jens Assur, "Hunger, Del 1", 2010, avbildad.

Lisätietoja

Ur serien "Hunger", 2009.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili