448
233470

Anette Harboe Flensburg

(Tanska, Syntymävuosi 1961)
Lähtöhinta
100 000 - 120 000 SEK
9 550 - 11 500 EUR
10 800 - 13 000 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Anette Harboe Flensburg
(Tanska, Syntymävuosi 1961)

"Flowers & Circles"

Signerad Annette Flensburg on verso. Canvas 180 x 180 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Möller Witt, Århus, Denmark.