Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
471
214604

Gunilla Klingberg

(Ruotsi, Syntymävuosi 1966)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Gunilla Klingberg
(Ruotsi, Syntymävuosi 1966)

"Repeat Pattern"

Cube, silkscreen printed linoleum tiles, height 63 cm, width 63 cm, depth 63 cm.

Slitage. Färgbortfall. Repor. Mindre skador.

Alkuperä - Provenienssi

SAK lottery vinning no 16, 2005.

Näyttelyt

Kiasma, Helsinki, 2004.

Muut tiedot

Part of an installation shown in Helsinki 2004.