Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
231
208008

Benjamin Williams Leader

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1831-1923)
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
2 850 - 3 320 EUR
3 260 - 3 800 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Benjamin Williams Leader

"The Wetterhorn from above Rosenlami"

Signed B.W Leader and dated 1889-1898. Canvas 92 x 76 cm.

Krackelyr och ytsmuts. Visst slitage längs kanterna efter ram.