370
231439

Okänd konstnär 1700-tal

Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Okänd konstnär 1700-tal

Portrait of a boy in red suit

Canvas glued on panel 81 x 66 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Tidigare i tandläkare H Svenséns samlingar, Stockholm.

Näyttelyt

Liljevalchs Konsthall, Stockholm, "Namnlösa porträtt", 15-30 January 1938, cat no 544.