Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
390
133243

Otto van Veen

(Belgia, 1656-1629)
Lähtöhinta
45 000 - 50 000 SEK
4 360 - 4 850 EUR
4 990 - 5 540 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Otto van Veen
(Belgia, 1656-1629)

OTTO VAN VEEN, Oil on reinforced panel

Worship of the kings. Attributed to. 127 x 89 cm.

Slitage.
Krackelyr.
Ytsmuts.
Pannå med sprickor.

Alkuperä - Provenienssi

Bukowski Auktioner, auction 355, 27-29 April 1955, cat no 199.