392A
222969

Flamländsk skola 16/1700-tal

Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Flamländsk skola 16/1700-tal

Company at the inn

Panel 39 32.5 cm.

Slitage.