396
219125

Italiensk konstnär 16/1700-tal

Lähtöhinta
50 000 - 75 000 SEK
4 360 - 6 540 EUR
4 560 - 6 840 USD
Vasarahinta
Ei myyty

Rhodopes Coronation

Relined canvas 101 x 152 cm.

Smärre slitage längs kanterna efter ramen. Ålderskrackelyr samt ytsmuts.