420
226982

Cornelis Dusart, väitetty

(Holland, 1660-1704)
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
2 910 - 3 880 EUR
3 330 - 4 440 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Cornelis Dusart, väitetty
(Holland, 1660-1704)

At the inn

Panel 40 x 35 cm.

Krackelyr och utsmuts. Smärre slitage längs kanterna efter ram.