422A
240552

Flamländsk skola 1600-tal

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 330 - 1 780 EUR
1 390 - 1 850 USD
Vasarahinta
17 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Flamländsk skola 1600-tal

Mythological scene

Copper 13 x 29 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Tidigare i samlingarna på Mariedal, Västergötland.