Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
114
255083

Allan Österlind

(Ruotsi, 1855-1938)
Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Allan Österlind
(Ruotsi, 1855-1938)

Girl in sailor blouse

Signed Allan Österlind and dated 1901. Canvas 84 x 46 cm.

Smärre hål i övre vänstra hörnet. Krackelyrer, sedvanligt slitage.