A painted pottery figure of a horse, Northern Wei) (386-535).
Height 29,5 cm.
Restored.
Alkuperä - Provenienssi
Antik West Gothenburg.
Muut tiedot
Thermoluminescence Analysis Report from Oxford April 12th 2000.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui