1382
246982

A iridescent blue glazed snuff bottle, 20th Century.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
383 - 575 EUR
433 - 650 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Cecilia Nordström
Tukholma
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Of ovoid flattened form. Height 5 cm.

Slitage

Alkuperä - Provenienssi

A Swedish private collection of Snuff Bottles and Netsukes. G. Held.