325
264087

Holländsk konstnär 17/1800-tal

Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
2 850 - 3 800 EUR
3 260 - 4 340 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Lady with servant

Relined canvas 172 x 92 cm.

Uppfodrad duk , skador, lagningar.