683
262551

A German late 17th- /early 18th century parcel-gilt plate, unknown makers mark, Hamburg 1698-1708.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
18 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Diam. 28,5 cm, weight 255 g.

Täydennyslista

Mitten av fatet med liten lagning.

Alkuperä - Provenienssi

The collection of Sten Röing.